Zamknij

Pożyczka przez czat – jak to działa?

12:27, 26.03.2020 | RED
Według zaprezentowanych w ubiegłym roku statystyk, ponad 84% gospodarstw domowych w Polsce posiada dostęp do internetu. Dostęp do sieci globalnej tworzy niemal nieograniczone możliwości korzystania z szerokiej gamy ofert z branży handlowej oraz usługowej. W jaki sposób cyfryzacja wpłynęła na sektor pożyczek pozabankowych?
 

Pożyczka przez czat to odpowiedź na oczekiwania rynku finansowego

Podobnie jak wiele innych gałęzi gospodarki, branża finansowa szybko dostosowała swoją ofertę do możliwości, które zapewnia internet. Dostęp do rachunków bankowych online zaczął oferować coraz więcej funkcjonalności, a rozmaite portale sprzedażowe zaczęły wdrażać procedury ekspresowych i bezpiecznych płatności za poszczególne zamówienia. 

Sektor finansów pozabankowych również wykorzystał drzemiący w internecie potencjał. Przedsiębiorstwa, zajmujące się świadczeniem pożyczek długoterminowych oraz chwilówek, usprawniły procedury wnioskowania o pożyczki. Aby ubiegać się o dodatkowe środki finansowe, wystarczyło jedynie uzupełnić wniosek i oczekiwać na jego rozpatrzenie przez specjalistę. 

W ostatnim czasie rynek ten przeszedł kolejną ewolucję – pożyczka przez czat wkrótce zrewolucjonizuje sposób, w jaki pożyczkobiorcy mogą ubiegać się o dodatkowe środki. 

W jaki sposób działa pożyczka przez czat?

Lepsze jest wrogiem dobregopożyczka przez czat nie wnosi zmian w procesie wyboru wysokości pożyczki i ustalenia wartości miesięcznej raty. Klient w dalszym ciągu samodzielnie ustala kwotę zobowiązania i okres jego spłaty. Co więcej, pożyczkobiorca nie musi obawiać się o ukryte koszty czy zapisy z gwiazdką. Kalkulator precyzyjnie określa wszystkie części składowe pożyczki i pokazuje całkowitą kwotę zwrotu.

Rewolucja uległ jednak sam proces rozpatrywania wniosku. Do tej pory klient musiał uzbroić się w cierpliwość i czekać na odpowiedź przedsiębiorstwa pożyczkowego. Pożyczka przez czat sprawia, że proces weryfikacyjny będzie odbywać się w trybie rzeczywistym.

Pożyczka przez czat to tylko kilka kroków

Możliwość wnioskowania o pożyczkę poprzez czat sprawiła, że weryfikacja wiarygodności przyszłego kontrahenta została skrócona do niezbędnego minimum:

  • wejdź na stronę internetową i uzupełnij informację na temat liczby rat i wysokości pożyczki

  • zatwierdź obliczenia kalkulatora pożyczkowego i połącz się z konsultantem

  • udostępnij specjaliście informacje, które pozwolą mu dokonać weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej oraz bazach informacji gospodarczej

  • podpisz umowę i oczekuj na przelew gotówki.

Pożyczka przez czat to pionierska, nowatorska usługa firmy TAKTO Easy. Stanowi ona zupełnie nową jakość na rynku finansowym. Ocena wiarygodności klienta odbywa się w trybie przyspieszonym, a on sam może cieszyć się dodatkową gotówką w kilka minut po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji.

Pożyczka w TAKTO Easy może opiewać na nawet 25 tys. złotych, które wnioskodawca może podzielić na nawet 36 rat, które nie będą stanowić nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Już dziś odwiedź stronę TAKTO Easy i przekonaj się, że pożyczka przez czat to nowa jakość w finansach pozabankowych.

Znajdziesz nas na naszej stronie: www.TaktoEasy.pl Źródło: TaktoEasy.pl

undefined

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop