Zamknij

Pet Shop Boys na warszawskim Torwarze!

12:35, 26.03.2020 | RED

Pet Shop Boys to brytyjski duet, który wykonuje muzykę rozrywkową. Tworzą go: wokalista Neil Tennant i klawiszowiec Chris Low. Grupa muzyczna pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej Dreamworld: The Greatest Hits Live. Koncert odbędzie się już 24 maja w warszawskiej hali COS Torwar.

Bilety na Pet Shop Boys nadal w sprzedaży

Koncert tego duetu będzie jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Brytyjska grupa muzyczna po raz kolejny wystąpi w Polsce. Sprzedaż biletów na Pet Shop Boys ruszyła już w listopadzie, jednak nadal są do zdobycia tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/pet_shop_boys. To ostatnia szansa, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku!

Pet Shop Boys – Hotspot

Dwie poprzednie płyty zostały bardzo ciepło przyjęte przez krytyków z całego świata. Wokalista Neil Tennant oraz klawiszowiec Chris Lowe mają w sobie ikrę i pomysłowość, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pracy w studiu, daje rewelacyjne efekty. Mowa tutaj oczywiście o najnowszym krążku duetu - trzecią część płytowej trylogii Pet Shop Boys.

24 stycznia 2020 roku miała miejsce premiera najnowszego albumu Pet Shop Boys zatytułowana ,,Hotspot”. To już 14-ste studyjne dokonanie tego zespołu, a równocześnie trzeci krążek wyprodukowany przez Stuart Price. Album rozpoczyna się brzmieniem z lat 90-tych, jednak pojedyncze single nawiązują również do lat 70-tych. Pozostałe piosenki to ballady i utwory taneczne.

Płyta była nagrywana głównie w Californii, a dokładniej mówiąc, w Los Angeles. Właśnie to miasto jest dokładnie słyszalną inspiracją całego krążka. Warstwa liryczna piosenek nie jest dużym zaskoczeniem dla prawdziwych fanów tego zespołu - większość numerów jest o miłości, a ,,Dreamland” opowiada o wymarzonej krainie, w której można prowadzić normalne, spokojne życie. Wydawnictwo to ukazało się w kilku formach – zwyczajnym CD, winylu oraz w wersji cyfrowej.

Pet Shop Boys o nowym albumie

Pet Shop Boys z dumą opowiada o każdym, wydanym przez siebie krążku. W tym przypadku nie było inaczej. Duet od lat tworzy piękną, zamkniętą i integralną historię, której kolejną częścią jest najnowsza płyta. Grupa muzyczna uchyla rąbka tajemnicy, mówiąc, jak pracowało się nad nowym albumem:

„Większość muzyki w ciągu ostatnich 10 lat napisaliśmy w Berlinie. Praca nad nowym albumem w legendarnym studio Hansa była bardzo ekscytującym doświadczeniem i dodała nowego wymiaru naszemu brzmieniu”.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem Pet Shop Boys, nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu. To prawdziwa dawka fantastycznej, nowej muzyki, w połączeniu z ogromnymi emocjami.

Wszystkie transakcje na tej stronie są w pełni bezpieczne. Wyszukiwanie i zakup biletów są niezwykle proste. Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię koncert lub wydarzenie i wypełnisz formularz, podając swoje podstawowe dane. Opłacisz swoje zamówienie, korzystając z dowolnej formy płatności, zapoznasz się z krótką instrukcją dostawy, którą otrzymasz na adres e-mail i... możesz cieszyć się z udziału w swoim wymarzonym wydarzeniu!

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop