Zamknij

Niedrogie prefabrykowane domki letniskowe Modulex

15:39, 29.04.2020 | RED

Firma Modulex oferuje domki letniskowe dla tych, którzy kochają przyrodę i cenią naprawde przytulną rekreację. Takie konstrukcji mają wiele znaczących zalet w stosunku do klasycznych budynków, dlatego w ostatnich latach ich popularność stale rośnie.

Firma Modulex oferuje domki letniskowe dla tych, którzy kochają przyrodę i cenią naprawde przytulną rekreację. Takie konstrukcji mają wiele znaczących zalet w stosunku do klasycznych budynków, dlatego w ostatnich latach ich popularność stale rośnie.

Firma Modulex istnieje od 2006 roku i w tym czasie z powodzeniem zrealizowała setki projektów, więc zamawiając dom mogą Państwo mieć pewność, że wybrali właściwego producenta.

Zalety domków letniskowych od firmy Modulex

Domy firmy Modulex przewyższają jakością nie tylko zwykłe budynki, ale także prefabrykowane konstrukcje konkurencji. Oto główne zalety:

  • Rozsądne ceny. Produkty Modulex są wytwarzane we własnej fabryce na Ukrainie, więc ich cena jest niższa, a jakość spełnia normy europejskie, w tym ISO 9001;
  • Mobilność. Dzięki cechom konstrukcyjnym modułów domy letniskowe można wielokrotnie demontować i montować bez utraty jakości — daje to możliwość do przeniesienia się w nowe miejsce;
  • Szybka budowa. Produkcja trwa do trzydziestu dni, instalacja do dwóch tygodni;
  • Szybka i łatwa dostawa. Konstrukcja kontenerów blokowych umożliwia ich transport w zwykłych ciężarówkach, więc nie trzeba szukać pojazdów specjalnych. Ponadto Modulex dostarcza towary własnym transportem, co pozwala klientowi zaoszczędzić i pozbyć się niepotrzebnych kłopotów.

Budowa domków letniskowych pod klucz

Budując zwykły domek letniskowy, należy dołożyć wszelkich starań, aby zorganizować i zaplanować pracę lub znaleźć kompetentnego specjalistę. Modulex oferuje kontenerowe domki letnie pod klucz, umeblowane i wyposażone od A do Z. Nie muszą Państwo się o nic martwić, wystarczy po prostu złożyć zamówienie, a za półtora miesiąca domek będzie gotowy.

Produkcja modułów w fabryce zajmuje około miesiąca, montaż — do dwóch tygodni. W rezultacie otrzymują Państwo domek letniskowy gotowy do użycia. Pracownicy firmy zapewniają niezbędną komunikację inżynieryjną oraz stoły, krzesła, wyposażenie kuchni itp. Twój dom będzie trwały i odporny na wpływy sejsmiczne.

Domki są całoroczne — moduł jest całkowicie szczelny i izolowany, jest możliwość również wypełnić ogrzewanie (grubość izolacji może się różnić w zależności od przeznaczenia: od 50 do 100 mm).

Dostawa, montaż i ceny

Ceny budynków Modulex zależą od wielu czynników, ale średnio wynoszą od 350 USD/m2.

Minimalna cena za nowoczesny modułowy projekt obejmuje metalową obudowę, wnętrze z płyty wiórowej i zintegrowaną instalację elektryczną.

Otrzymasz darmowy projekt, obliczenie, a także wizytę konsultanta na budowie!

Producent Modulex dostarcza domki letniskowe do Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Poznania, Gdańska, Lublina i innych miast w Polsce.

Montaż kontenera nie wymaga sprzętu budowlanego ani specjalnego wyposażenia. Potrzebny jest tylko dźwig i dwóch pracowników. Wewnątrz paneli ściennych zapewniono okablowanie elektryczne. Na życzenie domek może być wyposażony w system wentylacji oraz klimatyzacji, a także ogrzewanie, kanalizację, ochronę przeciwpożarową itp. Warunki produkcji i dostawy są wskazane w umowie po przedpłacie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop