Zamknij

Perfumy Euphoria - co zapach mówi o kobiecie?

15:34, 15.05.2020 | RED

Perfumy mówią o Tobie więcej niż Ci się wydaje. Zapach to jeden z podstawowych znaków rozpoznawczych kobiet. Dowiedz się, jak dobierać nuty zapachowe, by podkreślały Twoją wyjątkową osobowość. Zapraszam Cię do aromatycznej opowieści, gdzie jednym z bohaterów będą perfumy Euphoria.

Jak znaleźć zapach dla siebie?

Nie jest to zadanie proste, ponieważ perfumy składają się z około 200-300 substancji. Każda z nich posiada swój własny, wyjątkowy zapach. Kilka z nich odpowiada za samą woń, inne służą tylko do utrwalenia woni. Musisz również pamiętać, że każdy zapach ma trzy główne nuty: głowa, serce i baza. Pierwsza z nich jest wyczuwalna od razu, druga uruchamia się po około 20 minutach, a trzecia pojawia się jako ostatnia, ale jej zapach unosi się najdłużej.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, warto sprawdzić, jak pachnie każda z nut. Najlepiej sprawdzi się do tego ‘przespanie się’ z zapachem. Można to zrobić, na przykład testując zapach w drogerii, zabrać ze sobą tester, a następnie odłożyć go do kolejnego dnia. Może okazać się, że zapach, który w pierwszym momencie Cię zachwycił, przy trzeciej nucie jest dla Ciebie nie do zniesienia.

Idealne perfumy dla kobiet

Przy wyborze zapachu warto również wziąć pod uwagę własną osobowość. Jeśli uważasz się za silną kobietą, to warto spojrzeć w kierunku nut skórzanych. Są one bardzo wyraziste i intensywne. Dla zmysłowych kobiet polecane są lżejsze mieszanki, których skład oparty jest o słodkie nuty kwiatowe.

Odważne, energiczne i pewne siebie przedstawicielki płci pięknej powinny sięgnąć po zapachy kwiatowo-orientalne. To doskonałe połączenie zmysłowości z wyrazistością, kobiecej niewinnością z odwagą. Przykładem takiego produktu są między innymi perfumy Euphoria. Dlaczego są one tak wyjątkowe?

Dla pewnych siebie kobiet - perfumy Euphoria

Najważniejszą nutą, którą mają perfumy Euphoria jest granat. Wyrazisty i bardzo charakteryzowany zapach owocu pojawia się już kilka chwil po użyciu. W nucie serca, pojawiającej się kilka minut później wyczuwalny jest aromat lotosu i orchidei. To bardziej egzotyczny akcent zapachu Calvin Klein Euphoria. Symbolizuje on namiętność i zmysłowością - cechy charakterystyczne dla kobiet.

W nucie bazy wyczuć można kilka składników. Przede wszystkim są to fiołki, bursztyn i mahoń. Takie zakończenie idealnie dopełnia perfumy Euphoria - produkt idealny dla kobiet pewnych siebie i odważnych. Takich, które chcą sięgnąć po więcej. Czy Ty też należysz do nich? Jeśli tak to sięgnij po perfumy CK Euphoria.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop