Zamknij

Wypożyczenie samochodu - bezpieczna alternatywa dla innych środków komunikacji

07:14, 18.06.2020 | RED

Posiadanie własnego samochodu to dla wielu Polaków absolutna konieczność. Jeśli mieszkamy w dużym mieście, dojeżdżanie do pracy środkami komunikacji zbiorowej to gehenna – tłok, czekanie na przystankach, stracony czas. Również podróżowanie własnym autem wiąże się ze staniem w miejskich korkach. Koszty eksploatacji często okazują się bardzo wysokie. Czy istnieje alternatywa? Okazuje się, że tak.

Większa dostępność i przystępność usług

Zainteresowanie konsumentów usługami wypożyczania samochodów z roku na rok wzrasta. Dziś w każdym większym mieście w Polsce znajdziemy co najmniej kilka lokalnych firm oferujących wynajem samochodów oraz sieci wypożyczalni, mających ogólnokrajowy zasięg. W wielu z nich można zarezerwować wybrane auto on-line, co ułatwia całą procedurę. Firmy wypożyczające pojazdy posiadają bardzo szeroki asortyment modeli samochodów, dzięki czemu możemy wybrać auto na miarę naszych potrzeb. Dostępne są zarówno pojazdy miejskie z segmentu A lub B, które doskonale sprawdzą się np. podczas weekendowego wypadu za miasto, jak również auta klasy premium, które możemy wypożyczyć na ważne uroczystości, np. ślub. Korzystając z oferty wypożyczalni samochodów, zyskujemy gwarancję, że samochód, którym wyjedziemy w daleką podróż, będzie w 100 % sprawny technicznie, a w przypadku ewentualnej awarii możemy liczyć na auto zastępcze. Gwarantuje nam to bezpieczeństwo podczas podróży oraz komfort psychiczny. Więcej na temat całej procedury przeczytać w artykule: „Jak tanio wynająć samochód w Rzeszowie – porady nie tylko dla wynajmujących po raz pierwszy”.

Koszty wynajmu samochodu

Kiedyś wypożyczenie samochodu wiązało się z ogromnymi kosztami kaucji. Dziś wypożyczalnie wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, dzięki czemu coraz więcej osób może sobie pozwolić na skorzystanie z ich usług. Ceny zaczynają się już od 69 złotych za dobę, a ponadto coraz więcej wypożyczalni rezygnuje z kaucji początkowej. Wiele firm oferuje również opcję bezpłatnego podstawienia samochodu przez pracowników firmy np. na lotnisko w wybranym przez klienta mieście.

Jeśli rozważacie wynajem samochodów w Krakowie, warto zapoznać się z ofertą firmy Carfree - sieci wypożyczalni, która oferuje swoim klientom komfortowo wyposażone pojazdy w bardzo przystępnych cenach.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop