Zamknij

Czym wyróżnia się oferta na kartę?

09:09, 29.10.2020 | RED
Skomentuj

Oferta na kartę powinna być elastyczna i wygodna, byśmy wciąż chcieli rozmawiać i surfować po sieci. Operatorzy telefonii komórkowej robią wszystko, żeby to ich oferta była idealna. Przyjrzymy się, jak prezentuje się SieMa na Kartę od Red Bull MOBILE.

W telefonie na kartę to ty decydujesz o kosztach – wydajesz dokładnie tyle, ile i kiedy chcesz. Nie wiąże cię żadna umowa ani długoterminowe zobowiązania. Ważne, żeby było tanio, dobrze, no i bez żadnych dodatkowych kosztów. Tak właśnie prezentuje się oferta SieMa na Kartę

Karta i duuużo zalet

Oferta na kartę, czyli tak naprawdę co? To możliwość skorzystania z taryfy w systemie prepaid. Polega na wykupieniu określonej ilości minut i danych u konkretnego operatora telefonii komórkowej, dzięki czemu można korzystać ze smartfona – dzwonić, SMS-ować, odwiedzać ulubione strony w Internecie. Musimy liczyć się z tym, że kiedy doładowujemy konto, jego ważność ma określony czas, a dodatkowo mamy określoną cenę za minutę połączenia oraz dane. Dzwoniąc i korzystając z internetu, uszczuplamy więc doładowany budżet. W ten sposób można rozplanować swoje wydatki. Chcesz przeznaczyć na rozmowy i SMS-y 5 złotych? Możesz tak zrobić. W ofercie SieMa na Kartę Red Bull MOBILE możesz wykupić pakiet za 5 zł na 5 dni, obejmujący rozmowy i SMS-y bez limitów, do tego 1 GB danych oraz bonusy. 5 złotych to trochę mało? W SieMa na Kartę od Red Bull MOBILE zaplanuj sobie 10 zł na 10 dni albo 30 złotych na 30 dni. Im większy pakiet, tym więcej danych, żeby buszować w sieci, plus zero limitów na gadki i pisanie. A jeśli zdecydujesz się na więcej, to czeka cię kilka ciekawych niespodzianek w postaci atrakcyjnych bonusów. Dodatkowe pakiety można mieć już za 3 złote. Jest też oferta dla osób, które pracują w naszym kraju i pochodzą z Ukrainy. Myślisz, że zagraniczne rozmowy wiążą się z wysokimi kosztami? Nic z tego. Zagraniczne pakiety w SieMa na Kartę od Red Bull MOBILE możesz mieć za 25-30 złotych. W tej cenie otrzymujesz 1000 minuty do najpopularniejszych sieci telefonii komórkowej na Ukrainie lub darmowe minuty i pakiety danych do 10 GB.

Warto rozważyć ofertę na kartę

Operatorzy telefonii komórkowej konkurują ze sobą, oferując jak najbardziej elastyczne pakiety, dostosowane do potrzeb użytkowników w różnym wieku. Nie musisz jednak rwać sobie włosów z głowy, jeśli pakiet, którym obecnie dysponujesz, nie spełnia twoich oczekiwań. W końcu pakiety można zmieniać, modyfikować w zależności od potrzeb. Nie ma takiej umowy, która zmusiłaby cię do ciągłego korzystania z tego samego planu taryfowego. Nie masz też obowiązku wiązania się wyłącznie z jedną siecią. Możesz zrezygnować z usług dotychczasowego operatora i zacząć korzystać z korzystniejszego rozwiązania, na przykład takiego, jakie zyskujesz w SieMa na Kartę od Red Bull MOBILE. Wystarczy kupić starter i zainstalować w telefonie kartę SIM. W ten sposób sprawisz mały prezent nie tylko sobie – konto możesz doładowywać innej osobie. To doskonała metoda, by kontrolować wydatki na smartfon dziecka lub wysłać komuś bliskiemu drobny upominek, z którego będzie bardzo zadowolony.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz