Zamknij

Sprzątanie apartamentów przed świętami - jaką usługę wybrać i ile zapłacić ?

13:33, 21.12.2020 | materiały partnera

Świąteczny okres jest coraz bliżej nas i czasu potrzebnego na przygotowanie się do najważniejszego Święta w roku pozostaje coraz mniej. Nadeszła pora, aby delegować żmudną pracę sprzątanie mieszkań Warszawa lub domu prawdziwym fachowcom i skorzystać z usług firmy sprzątającej. Pozostaje tylko zdecydować się: czy zamówić usługę sprzątania całego mieszkania, czy tylko pokoi, w których będzie odbywać się spotkanie z rodziną i przyjaciółmi.

Jakie sprzątanie zamówić: kompleksowe czy tylko poszczególnych pokoi?

Takie firmy sprzątające jak OTOmistrz zawsze wychodzą naprzeciw potrzebom i wymaganiom swoich klientów, dlatego ich oferta obejmuje zarówno kompleksowe sprzątanie apartamentów i domów, jak i sprzątanie poszczególnych pomieszczeń. Dość często klienci proszą o posprzątanie salonu, w którym odbędzie się uroczysta kolacja lub o posprzątanie kuchni, gdzie do wysokiej jakości czyszczenia wielu powierzchni może być potrzebny profesjonalny sprzęt. Która opcja jest dla Ciebie bardziej odpowiednia?

Jeśli masz ograniczony budżet, nie możesz poradzić sobie z konkretnymi zanieczyszczeniami lub po prostu potrzebujesz pilnej pomocy - dobrym wyborem będzie tanie sprzątanie mieszkań Lublin w wybranych pokojach. We wszystkich innych przypadkach zalecamy zamówić kompleksowe czyszczenie mieszkania: ta usługa jest niedroga, a poczynione przez fachowców świąteczne porządki przez długi czas będą dbać o dobry humor całej Twojej rodziny.

Jak kształtują się ceny usług w firmach sprzątających?

Nie chcesz przepłacać? W wybraniu firmy sprzątającej pomocne będą informacje o tym, jak kształtują się ceny sprzątania mieszkań. Jako przykład posłuży cennik sprzątania mieszkań w firmie OTOmistrz. Chociaż ostateczna cena sprzątania mieszkania ustalana jest tutaj indywidualnie, istnieją podstawowe zasady dokonywania obliczeń. Cennik kształtuje się z uwzględnieniem takich wskaźników, jak:

  • Powierzchnia, na której trzeba zrealizować sprzątanie;
  • Rodzaj sprzątania (generalne, jednorazowe);
  • Potrzeba użycia specjalnego sprzętu;
  • Koszty materiałów eksploatacyjnych;
  • Złożoność pracy i stopień zabrudzeń;
  • Warunki pracy ekipy sprzątającej;
  • Zamówienie przez klienta dodatkowych usług.

Są także firmy, które ustalają cenę sprzątania mieszkań w przeliczeniu na godziny pracy, jednak bardziej opłacalna okazuje się wycena na podstawie typu i objętości realizowanych usług. Przed zawarciem umowy z firmą sprzątającą sprzątanie mieszkań Bialystok warto dokładnie przestudiować umowę o świadczenie usług i, oczywiście, nie zgadzać się na współpracę z organizacjami, które odmawiają sporządzenia takiego dokumentu. Warto także omówić wszystkie szczegóły, przejrzeć recenzje o wybranej firmie w Internecie. Należy pamiętać, że ceny usług sprzątania są wszędzie inne, podobnie jak jakość świadczonych usług.

Marzysz o porządkach świątecznych bez stresu? Fachowa ekipa sprzątająca może to marzenie wprowadzić w życie!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop