Zamknij

Szukasz produktów z cegły? Wybierz RetroCegłę!

11:40, 04.02.2021 | materiały partnera

W ostatnich latach moda na nowoczesne retro wraca do łask. Nie inaczej jest w przypadku wystrojów mieszkań i korzystania z produktów z cegły. Gdzie zatem można kupić takie produkty? Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty RetroCegła!

RetroCegła to firma z siedzibą w Czeladzi zajmująca się produkcją i sprzedażą płytek ceglanych. Stara cegła to przede wszystkim wysoka jakość, jak również idealny materiał do wystroju pomieszczeń, od kuchni po łazienkę. Wydawać by się mogło, że stosowanie cegły w środku jest nieestetyczne i nie pasuje do żadnego ze stylów, jednak jest to absolutna nieprawda.

Firma rozwija się od wielu lat, jednak rok 2021 ma być przełomem dla firmy. RetroCegła nie zasypuje gruszek w popiele i stara się robić wszystko, by produkty tej marki były najszerzej rozpoznawalne, głównie dzięki jakości, natomiast nie można zapominać o odpowiedniej reklamie. Pomimo tego, że firma jest liderem polskiego rynku okładzin ściennych z historycznych cegieł, to w najbliższym czasie firma przejdzie automatyzację produkcji i będzie prowadzić działania prowadzące do zwiększenia znajomości marki poza granicami Polski. Poważnym przedsięwzięciem na ten rok będzie emisja akcji, dzięki którym każdy z was może stać się współwłaścicielem spółki.

Korzystając z oferty https://retrocegla.pl/ możesz kupić takie produkty jak: cegła dekoracyjna, płytki z cegły - wspominaliśmy, że stara cegła wraca do łask i zapewniamy Cię, że zamontowanie jej na ścianie wprowadzi do Twojego mieszkania wyjątkowy klimat i swoimi żywymi kolorami będzie wypełniać przestrzeń. Cegła na ścianę to produkt ręcznie formowany i co ważne, jest to produkt nierzadko około 100-letni, który swoją jakością będzie służyć przez wiele wieków. Do montażu otrzymujemy produkty, które ułatwią ich zainstalowanie i są to dedykowane środki na m.in. stare cegły jak:

  • RETRO GRUNT lub RETRO GRUNT MAX
  • RETRO KLEJ S
  • RETRO FUGA SZARA/BIAŁA/PIASKOWA
  • RETRO IMPREGNAT/RETRO FARBA

Zakup produktów RetroCegły wiąże się z otrzymaniem 5-letniej gwarancji na takie produkty jak płytki z cegły. Nasze stare cegły są najwyższej jakości, której jesteśmy pewni i długotrwały okres takiej gwarancji jest rzadko spotykany na rynku. Cegłę na ścianę możesz zastosować nie tylko w głównym salonie, lecz idealnie będzie pasować zarówno do kuchni, jak i łazienki.

Ogromną zaletą korzystania z produktów firmy z Czeladzi jest możliwość montażu przez autoryzowany serwis na terenie całego kraju. Położenie cegły nie należy do najłatwiejszych i warto skorzystać z takiej możliwości - jest to pewność, że cegła będzie idealnie położona i nie będziemy się martwić naszą ścianę. Dla osób, które mają doświadczenie i potrafią zamontować cegłę na własną rękę, do każdego produkty jest dołączania instrukcja montażu.

RetroCegła posiada możliwość zakupu produktów online, co w obecnym czasie pandemii koronawirusa jest dobrym rozwiązaniem. Tym samym nie musimy się udawać osobiście do Czeladzi, by wybrać produkty, które nas interesują. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego poprzez wejście na https://retro-cegly.pl/.Mamy ogromną nadzieję, że skorzystasz z takich produktów jak cegła dekoracyjna - gwarantujemy najwyższą jakość produktu i zadowolenie z naszym usług. Do każdego klienta podchodzimy osobno i jest możliwość z przycięcia materiału i dopasowania go do indywidualnych potrzeb.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%