Zamknij

Serwis Dyktanda.pl - co oferuje i czym się zajmuje?

08:39, 11.02.2021 | materiały partnera

https://dyktanda.pl/ to największy w Polsce serwis, który udostępnia materiały umożliwiające czynną i zdalną naukę! Dzięki narzędziom umieszczonym w serwisie uczniowie szkół podstawowych mają możliwość doskonalenia znajomości języka polskiego pod względem ortografii, gramatyki, jak i pisania ze słuchu. Spędzając czas na komputerze można nie tylko spożytkować go na zabawę, ale także łączyć zabawę z nauką. Portal dzięki swoim możliwościom pozwala nauczycielom na rozszerzenie swoich możliwości, a uczniowie mogą z korzyścią spożytkować czas spędzony przed monitorem!

Co użytkownicy znajdą w funkcjach serwisu dyktanda.pl?

Dyktanda.pl to serwis, który zebrał wszelkie niezbędne informacje do nauki języka polskiego. Dzięki temu portalowi uczniowie mogą pogłębiać swoją znajomość zasad pisowni czy gramatyki. Ponadto dzięki udostępnionym opcjom, użytkownicy, którzy się zarejestrują w serwisie będą mogli dodać własny tekst, który potem może być użyty w serwisie. Oczywiście tekst jest weryfikowany przez specjalistów, którzy sprawują kontrolę nad przesyłanymi materiałami. W trakcie nauki i poznawania zasad języka polskiego, zarejestrowany użytkownik będzie zdobywał dostęp do coraz większej ilości informacji. Jest to związane z tym, iż główną zasadą portalu jest stopniowa nauka. Dzięki temu uczeń lub uczennica będą mogli usystematyzować swoją wiedzę oraz na spokojnie poszerzać zakres informacji zdobytych podczas używania serwisu dyktanda.pl Serwis dyktanda.pl jest przeznaczony nie tylko dla uczniów szkół podstawowych, ale też dla licealistów czy osób dorosłych, które chcą sobie przypomnieć zasady ortografii i gramatyki w języku polskim. Dzięki temu możemy określić poziom, na którym chcemy rozpocząć naukę, a to znacznie przyśpiesza możliwość zdobywania wiedzy. Jedną z opcji, którą udostępnili twórcy portalu jest możliwość brania udziału w rankingach wewnętrznych, które są widoczne na głównej stronie serwisu. Dzięki temu uczestnicy mogą brać udział w licznych konkursach. W wielu z nich można zdobyć nagrody, a sponsorzy dbają o to, by były one atrakcyjne dla konkursowiczów. Możliwość zarejestrowania konta to nie tylko rozszerzone opcje, które są dostępne tylko dla zarejestrowanych uczestników. To również akcje specjalne, które nawiązują między innymi do świąt państwowych czy współprac nawiązanych z różnymi sponsorami.

Co technologia daje edukacji?

Serwis Dyktanda.pl to świetny przykład szybkorosnącej platformy z sektora EdTech. Edukacja i technologia to sektor, który od kilku lat prężnie się rozwija. Łączy również zabawę i naukę, co daje o wiele lepsze rezultaty niż tradycyjny model edukacyjny. Serwis Dyktanda.pl należący do firmy https://edu-games.pl/ łączy wszystkie cechy nowoczesnego portalu, który poprzez technologię i rozrywkę pozwala na pożyteczne spożytkowanie wolnego czasu. Udostępnione możliwości technologiczne na portalu dyktanda.pl łączą przede wszystkim nowoczesność oraz tradycję, która jest głęboko zakorzeniona w edukacji narodowej. Czas na naukę mogą poświęcać wszyscy! Dbałość o poziom językowy i znajomość zasad pisowni powinny być powinnością każdego Obywatela. A naukę można rozpocząć również w każdym wieku!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%