Zamknij
REKLAMA

Jakie materace w Rzeszowie wybrać, aby zapewnić sobie maksymalną ilość komfortu i wypoczynku w trakcie snu?

08:55, 21.05.2021 | RED

Za komfort i zdrowotny wpływ dobrego materaca w dużej mierze odpowiada jego wypełnienie. W produkcji materacy stosowanych jest wiele różnorodnych technologii, a każda z nich posiada znaczące zalety. Jeśli chcemy zapewnić sobie maksymalną ilość komfortu i wypoczynku w trakcie snu powinniśmy je poznać, aby trafnie wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni materac.

Materace termoelastyczne: królowie wygody 

Wśród materacy piankowych prym wiodą materace termoelastyczne. Od zwykłego materaca materac termoelastyczny różni się tym, że w ich produkcji zastosowano inteligentną piankę Visco. Ten materiał pod wpływem ciepła i ciężaru dopasowuje się idealnie do kształtu ciała leżącej osoby. Daje to niepowtarzalne uczucie przyjemnego otulenia. Materac termoelastyczny 180x200 Salsa marki Hilding dodatkowo oferuje siedem zróżnicowanych stref twardości, które gwarantują znakomite wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Sztywność materaca Salsa zapewnia wkład wypełniony pianką Flexifoam, a jego rozmiar sprawia, że jest to idealny materac dla pary, a także dla osób, które stawiają na pierwszym miejscu komfort i wygodę. 

Materace sprężynowe: komfort i tradycja

Poziom komfortu i prozdrowotne właściwości współczesnych materacy sprężynowych są dużo wyższe niż kiedyś. Wynika to z wdrożenia w proces produkcji nowych rozwiązań. Szwedzka marka Hilding w swoich materacach sprężynowych stosuje dwa zaawansowane systemy montażu sprężyn - pocket i multipocket. Cieszący się popularnością i uznaniem klientów model Cha-Cha, dzięki niezależnie pracującym sprężynom, oferuje swojemu użytkownikowi siedem obszarów zróżnicowanej twardości, a dzięki temu bardzo wysoką elastyczność punktową. Dodatkową wygodę podczas snu zapewnia innowacyjna pianka Velvet Touch. Cha-Cha jest rolowany i bardzo poręczny jak na materac sprężynowy. Zapewnia bardzo komfortowy i przyjemny sen, doskonałe wsparcie dla kręgosłupa, także osobom o większej wadze. 

Materace hybrydowe: mix zalet 

Materace hybrydowe łączą właściwości nowoczesnych pianek, zapewniających wysoki komfort i przyjemność z wypoczynku, z systemami sprężyn, zapewniających pewne podparcie dla śpiącego. Bardzo uniwersalnym wyborem dla osób różnego wzrostu i wagi jest materac hybrydowy Hilding Electro. Wykorzystuje on nowoczesny system sprężyn multipocket, który zapewnia najlepsze możliwe wsparcie kręgosłupa i pozwala na odprężenie mięśni podczas snu. Równocześnie zastosowano w nim piankę hybrydową Fusion - czyni to ten model niezwykle wytrzymałym, odpornym na nacisk materiałem, który cechuje się dodatkowo podwyższoną odpornością na wilgoć. Electro oferuje też możliwość dopasowania sześciu poziomów twardości do indywidualnego gustu śpiącego. Dzieje się to z pomocą odpinanego topu, stworzonego z profilowanego lateksu i inteligentnej pianki Visco. Specjalny pokrowiec nadaje materacowi również właściwości antyalergiczne. Electro jest bardzo łatwy w transporcie, więc jest to doskonały wybór, dla osób kochających wypoczynek najwyższej klasy bez względu na miejsce.   

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%