Zamknij

Żabka proponuje nowy produkt ubezpieczeniowy – „Polisę na biznes”

05:51, 15.10.2021 | RED

„Polisa na biznes” to nowy produkt ubezpieczeniowy Żabki, którego głównym celem jest zabezpieczenie finansowe przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę z siecią. Dużym atutem jest to, że polisa zabezpiecza ich przed ewentualną obawa jaką jest zadłużenie. Żabka proponuje swoim franczyzobiorcom kompletny produkt, który w sytuacji, gdy pojawia się ujemne saldo w momencie zakończenia działalności, pozwala zrekompensować wydatki.

Nowy produkt ubezpieczeniowy od sieci Żabka – długi franczyzobiorców przestają być problemem

„Polisa na biznes” jest rozwiązaniem, które na pewno spodoba się zarówno aktualnym, jak i przyszłym franczyzobiorcom Żabki. Warto zaznaczyć, że jest to produkt unikalny na skalę krajową, ponieważ żadna sieć oferująca współpracę i korzystanie ze swoich mechanizmów prowadzenia biznesu w ramach franczyzy, nie ma w swoim portfolio zabezpieczenia przed stratami finansowymi.

Dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę, którą prezentuje Żabka. Długi franczyzobiorców mogą przestać być poważną obawą dla zainteresowanych prowadzeniem własnego sklepu. To ważna kwestia, ponieważ ostatnie czasy pandemii obfitują w nieprzewidziane zdarzenia, które mogą doprowadzić do poważnych problemów finansowych, nawet w przypadku, gdy nie zawiniła sieć ani franczyzobiorca. „Polisa na biznes” jest sposobem, aby chronić przedsiębiorców przed ryzykiem, które istnieje w każdym biznesie.

Kto może skorzystać z polisy na biznes?

Z „Polisy na biznes” może skorzystać każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na podjęcie współpracy z siecią Żabka. Długi franczyzobiorców dzięki polisie mogą być znacznie zredukowane, co w wielu przypadkach, jest po prostu nieocenionym atutem.

„Polisa na biznes” jest przeznaczona zarówno dla obecnych, jak i nowych franczyzobiorców. Mogą prowadzić jeden lub więcej sklepów pod szyldem sieci – każdy może skorzystać z ubezpieczenia zwiększającego bezpieczeństwo finansowe, które przygotowała Żabka. Długi franczyzobiorców dzięki polisie są redukowane, a sama składka za możliwość skorzystania z tej funkcji wynosi około kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Czy warto zdecydować się na franczyzę w sklepie Żabka?

W przypadku sieci Żabka można liczyć na sporo udogodnień. Jednym z nich jest na przykład gwarantowany miesięczny przychód przez pierwszy rok – 17 000 złotych, a także w tym czasie możliwość otrzymania do 12 000 złotych na rozwój biznesu. Oprócz tego, żeby zacząć prowadzić działalność w ramach sieci franczyzowej, nie trzeba mieć dużego wkładu własnego – wystarczy około 5 tysięcy złotych.

Zadłużenie – Żabka pracuje nad rozwiązaniami wielu problemów

Jednym z największych problemów przedsiębiorców jest zadłużenie. Żabka opracowała produkt, który może skutecznie przyczynić się do jego rozwiązania. Wystarczy uiścić miesięczną opłatę w wysokości kilkudziesięciu złotych, aby uzyskać ochronę i nieco zredukować ewentualne zadłużenie. Żabka dzięki temu jest jedyną siecią w Polsce, która ma taki produkt w swojej ofercie. „Polisa na biznes” sprawia tym samym, że znacznie więcej przedsiębiorców będzie mogło bez obaw dołączyć do sieci franczyzowej.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%