Zamknij

Obrotowy fotelik dla noworodka

10:01, 23.11.2021 | .

Zakup nowego fotelika samochodowego wiąże się z wydatkiem, tak jak z wieloma innymi rzeczami kupowanymi dla przyszłej pociechy. Wiele współczesnych fotelików posiada innowacyjne i bezpieczne rozwiązania, dlatego wśród różnorodnych dostępnych fotelików przyszli rodzice mogą wybrać ten jeden wyjątkowy.

Jednym z najważniejszych spraw jest to, czy fotelik spełnia warunki bezpieczeństwa, czy posiada wszystkie potrzebne wymogi oraz atesty europejskie. (norma i-Size). Ważne w foteliku jest także podstawowe wyposażenie jak szelki fotelika, zabezpieczenia boczne czy te od frontu oraz ogólna regulacja fotelika.

Dobry fotelik samochodowy jest przede wszystkim wygodny dla dziecka oraz rodzica, podczas obsługi fotelika, a może to umożliwić wygodny fotelik obrotowy.

Popularnej marki fotelik samochodowy Maxi Cosi Pearl 360 jest fotelikiem holenderskiego producenta. Fotelik posiada wbudowany systemem obrotowy 360 stopni, dla łatwego wyciągania i sadzania dziecka z fotelika obracania. Fotelik odpowiedni dla noworodków do 3,4 lat (do 18kg).

Maxi Cosi Pearl może być używany przodem, jak również tyłem do kierunku jazdy, najbezpieczniejszą pozycją podróżowania jest ta druga opcja. Fotelik posiada nowoczesny system wentylacji ClimaFlow, który utrzymuje właściwa temperaturę ciała dziecka, podczas jego przebywania w foteliku. Maluch podczas długich podróży nie grzeje się oraz nie marznie, gdy na zewnątrz jest chłodniej.

Fotelik posiada odpowiednią regulację zagłówka, więc fotelik rośnie razem z maluchem. Fotelik wyposażony w system G-CELL odpowiada on za bezpieczeństwo strony bocznej. Podczas wypadku pochłania on siłę, która pojawia się podczas uderzenia od strony bocznej samochodu. System ten powoduje, że siła ta nie dociera do dziecka, które w czasie drogi znajduje się we wnętrzu fotelika.

Maxi Cosi Pearl 360 jest montowany poprzez ISOFIX, jego waga to 10 kg. Fotelik wyposażony jest w specjalną wsuwaną, miękką wkładkę noworodkową oraz wygodne i przestronne siedzisko dla starszaka. Maxi Cosi Pearl 360 jest dostępny w kilku modnych kolorach, które rodzice mogą dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%