Zamknij

Pomysły na randkę w domu

07:35, 24.12.2021 | .

Praca, dom, obowiązki... Gdy wspólnie zamieszkujemy z partnerem lub partnerką, coraz częściej łapiemy się na tym, że nasze życie wpada w sidła rutyny. Powszechne zabieganie i ciągle zabiegające o uwagę dzieci sprawiają, że mniej myślimy o partnerze w kwestii romantycznej. Bardziej traktujemy go jako kompana do wspólnego życia. Co robić, gdy ogień uczucia wygasa, a nie bardzo wiemy jak w codziennej rzeczywistości rozniecić jego żar? Odpowiedź brzmi: postawcie na randkę w domu!

 

Randka w domu - co robić?

Wbrew pozorom, w domu nie musicie się wcale nudzić. Jeśli dom kojarzy się wam głównie z obowiązkami i pracami domowymi to czas najwyższy odmienić ten pogląd. Możecie się świetnie bawić nie tylko wychodząc do restauracji, czy kina. Jeśli puścicie wodze fantazji, rozwiązaniem może być niezwykła randka w domu. Co robić, kiedy planujemy spędzić czas z ukochaną osobą w zaciszu domowym?

Romantyczna sesja zdjęciowa

Na co dzień zazwyczaj nie zauważamy tego, z jak fantastyczną osobą się związaliśmy. Czasem spięcia natury codziennych wydarzeń sprawiają, że jesteśmy zmęczeni obcowaniem z drugą połówką. Wspólna sesja zdjęciowa w zacisznym kącie domowym pomoże na nowo rozpalić tę iskierkę uczuć, które na początku związku dominowały. Zapalone świecie, przyciszona muzyka, lampka wina i niekoniecznie kompletny ubiór rozpalą namiętność, o której być może już dawno zapomnieliście.

Netflix & chill

Zabieganie, wieczorne zmęczenie, opieka nad dziećmi ciągle odbiera wam możliwość wspólnego spędzenia czasu na ciekawym seansie? Pora więc zawieźć dzieci do babci, przygotować ciepłe koce oraz ulubiony trunek i zasiąść wspólnie przed ekranem wyświetlającym film, o którym już od dawna słyszeliście, ale nie mieliście jeszcze okazji go obejrzeć. Odprężający seans może być wstępem do dalszego ekscytującego wieczoru.

Domowe SPA

Kiedy ostatni raz braliście razem wspólną romantyczną kąpiel, z płatkami róż w wannie przy aromacie pięknie pachnących świec? Kiedy ostatni raz robiliście sobie nawzajem masaż, o którym myśleliście przez następne dwa dni? Jeśli nawet nie pamiętacie kiedy to właściwie było, to czas najwyższy powrócić do pierwotnej namiętności i zrobić sobie małą przyjemność tylko we dwoje. Nic tak nie pobudza jak nastrojowy wieczór w stylu SPA, kiedy możecie się wspólnie odprężyć i podelektować się tym, co tu i teraz... Chwilo trwaj!

Jak zorganizować randkę w domu?

Randka w domu wcale nie musi kojarzyć się z czymś nudnym i bezcelowym. Dobrze przemyślana domowa randka może bardziej rozpalić zmysły niż randka w najpiękniejszym miejscu w mieście. Liczy się wszak romantyczny gest i słodkie drobnostki, które razem tworzą miły podarek dla ukochanej osoby. Warto sobie czasem nawzajem poprzypominać, o co tak naprawdę chodzi w tej miłości i nie ulegać wpływom szarej codzienności. Wystarczy zaopatrzyć się w parę drobiazgów, które w kreatywny sposób można wykorzystać. Aromatyczne świece, przygaszone światła, przepyszna kolacja na bazie afrodyzjaków, drobny upominek, romantyczna bielizna — nawet takie najmniejsze rzeczy mogą świetnie urozmaicić naszą randkę. Wystarczy pomysł i odrobina uczucia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%