Zamknij

Czym są kontenery biurowe i kiedy się na nie zdecydować?

16:50, 06.04.2022 | .

Budowa lub zakup tradycyjnego, nawet małego budynku biurowego to ogromne wyzwanie finansowe – szczególnie dla firm, które dopiero wchodzą na rynek. Rosnące ceny nieruchomości i materiałów budowlanych absolutnie nie zachęcają do podjęcia tego kroku. Oczywiście nie zapominajmy, że decydując się na budowę takiego obiektu, firma inwestuje nie tylko swoje pieniądze, ale także czas, w którym mogłaby już zarabiać. Sposobem na rozwiązanie tego problemu i ograniczenie wydatków oraz potrzebnego na budowę czasu są kontenery biurowe, które cechują się pełną mobilnością, atrakcyjną ceną i nie tylko. Jeśli zastanawiasz się właśnie nad ich zakupem lub wynajmem, a może myślisz o budowie biura – koniecznie zostań z nami do końca i dowiedz się, czym charakteryzują się tego rodzaju kontenery i dlaczego jeszcze warto się na nie zdecydować.

 

Nowoczesne kontenery biurowe – co to jest i gdzie znajdują one zastosowanie?

Kontenery biurowe to niewielkie gabarytowo obiekty, które mają niesamowicie szerokie spectrum zastosowań. Są one w pełni samowystarczalne, w 100% mobilne i pozwalają na wiele modyfikacji w swoim wnętrzu. Okazują się być genialnym rozwiązaniem jako pierwsze biuro (kiedy jeszcze nie stać Was na kupno lokalu), biuro tymczasowe (na przykład podczas remontu Waszego lokalu) oraz biuro mobilne, np. na placu budowy. Po zakończonej budowie deweloper może je bez żadnego problemu przewieźć w miejsce, w którym planuje rozpocząć kolejną budowę.

Zalety kontenerów biurowych – czy warto?

Zdecydowanie tak! Rozwiązanie to ma wiele zalet, a jedną z głównych jest fakt, że na postawienie takiego obiektu nie potrzebujecie dużo czasu. Właściwie zaraz po zakupie i posadowieniu go na działce, móżcie wejść do środka i zacząć pracę. Drugą zaletą jest możliwość wprowadzania do kontenerów biurowych indywidualnych modyfikacji, dzięki którym możecie je w pełni dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Kolejny atut to możliwość łączenia kontenerów, którą docenicie w momencie, kiedy Wasza firma zacznie się rozwijać, a Wam zwyczajnie zacznie brakować miejsca dla pracowników. Kontenery to jednostki modułowe. Możecie je ze sobą łączyć w większe pomieszczenia typu open space. Warto podkreślić, że jeśli na działce, na której stoi kontener, nie macie miejsca na jego rozbudowę w poziomie, możecie go także rozbudować w pionie.

Wynajem kontenerów – kiedy się na niego zdecydować?

Wynajem kontenerów biurowych to świetna opcja, jeśli macie swoje biuro, ale jest ono w trakcie remontu. Nie musicie wówczas przenosić firmy w inne miejsce lub zawieszać jej działania na ten czas. Wystarczy, że wynajmiecie kontener i postawicie go na tej samej działce co Wasze biuro. Gwarantujemy – koszty, jakie poniesiecie, będę zdecydowanie mniejsze, niż wynajem innego lokalu bądź zamknięcie firmy na jakiś czas.

Kontenery biurowe – postaw na Seabox

Podsumowując, mimo iż mówiąc o kontenerach, od razu przychodzi nam na myśl transport, okazuje się, że mogą one mieć o wiele więcej zastosowań. Jednym z nich są omawiane w tym artykule kontenery biurowe, które możecie zakupić lub wynająć, w zależności od tego, czego w danej chwili potrzebuje Wasza firma. Jeśli jesteście zainteresowani kontenerami biurowymi, koniecznie skontaktujcie się z krakowską firmą Seabox, która ma w swojej ofercie kontenery: morskie, chłodnicze, magazynowe i właśnie biurowe. To profesjonaliści, którym możecie zaufać!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%