Zamknij

Zabawki ogrodowe Bruder - co polecamy?

07:22, 16.04.2022 | .

Zabawa w ogrodzie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Taka przestrzeń jednocześnie zapewnia sporo możliwości oraz stanowi znakomite pole do wykazania się kreatywnością. Dodatkową korzyścią jest bliski kontakt z naturą, który bardzo dobrze wpływa na samopoczucie oraz dodaje energii. Zabawki ogrodowe jeszcze bardziej uprzyjemnią czas spędzony na dworze. Jakie z nich sprawdzą się najlepiej?

 

Zabawki Bruder - rozrywka dla chłopców i dziewczynek

Jednym z ulubionych miejsc zabaw na podwórku jest piaskownica. To raj dla wszystkich małych miłośników i miłośniczek tworzenia różnego rodzaju budowli z piasku. W tym przypadku doskonale sprawdzą się miniaturowe modele marki Bruder, takie jak przyczepy rolnicze, koparki, buldożery czy ładowarki. Dzięki wyposażeniu w ruchome elementy, można wykorzystać je do nabierania piasku, a następnie jego przewożenia z miejsca na miejsce. W taki sposób maluchy będą mogły wykonać np. wykopy i nasypy, a następnie zrealizować zaplanowaną konstrukcję. Koparki wyróżniają się obrotowym korpusem i ruchomym ramieniem, który jest zakończony czerpakiem. Tego typu miniaturowe maszyny są też wyposażone w opony z bieżnikiem, dzięki czemu można bez problemu jeździć nimi po nierównym terenie i wykorzystać nie tylko w piaskownicy, ale również na ziemi.

W jakie zabawki ogrodowe Bruder warto jeszcze zainwestować?

Sporą część asortymentu niemieckiej marki stanowią maszyny rolnicze. Tego typu pojazdy także sprawdzą się w trakcie zabawy na świeżym powietrzu, ze względu na możliwość stworzenia własnego gospodarstwa rolnego w wybranym miejscu w ogródku. Maluchy mogą zatem wcielić się w rolę właściciela farmy, który ma pod swoją opieką nie tylko zwierzęta, ale również pola. Miniaturowe pojazdy świetnie sprawdzą się w trakcie zbierania plonów czy użyźniania gleby. Inne posłużą do nawożenia gleby lub koszenia trawy. W praktyce, jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%