Zamknij

Dzielnicowy zatrzymał pijanego kierowcę

18:07, 16.05.2019 | RED
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy zatrzymał 32-latka, który próbował uniknąć kontroli drogowej, bo był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca golfa miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem.

W poniedziałek dzielnicowy otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w rejonie jednego ze sklepów w Ustrzykach Dolnych, może znajdować się kierujący, który jest pod działaniem alkoholu. Skierowany na miejsce dzielnicowy z Zespołu Dzielnicowych w Ustrzykach Dolnych, zauważył opisany pojazd. Policjant za pomocą sygnałów dźwiękowych i świetlnych wydał kierującemu polecenie zatrzymania się do kontroli drogowej. Kierowca golfa nie reagował i dalej kontynuował swoją jazdę. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany.

Za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec gm. Ustrzyki Dolne. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 3 promile. W trakcie kontroli okazało się również, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania.

Przypominamy, że niezatrzymanie się do kontroli jest przestępstwem. Kierowca uciekający przed policją musi liczyć się z karą od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz