Zamknij
REKLAMA

I Ty możesz pomóc - zbiórka na leczenie chorej Natalii z Sanoka

11:12, 18.10.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Prosimy o wsparcie bardzo pilnej zbiórki na rzecz Natalii Kobylarskiej z Sanoka chorej na rzadkie, nieznane schorzenie ( choroba trawienna metaboliczna i nietolerancje pokarmowe fruktozy i glukozy ). Natalia jest w trakcie leczenia i diagnostyki w szpitalach w Rzeszowie i Krakowie.

Zebrane podczas zbiórki darowizny zostaną przeznaczone na rzecz niezbędnego badania genetycznego dla dziewczynki. Bardzo prosimy o datki i udostępnienia tej zbiórki. Ze względu na niewystarczające środki finansowe rodziny, badanie zostało przełożone na 25 października.

Poniżej informacja od Pani Agnieszki Grzebień mamy Natalki.

Pilnie potrzebujemy nieosiągalnej dla nas kwoty na badania genetyczne, aby uwolnić córkę od szpitali. Ciągłe wymioty i bóle brzuszka tak się objawia choroba .Same badania będą kosztowały 3.880 zł, a dochodzą pozostałe wydatki związane z jej zdrowiem. Jestem w rozpaczy. Mamy daleko do kliniki, to są koszty wyjazdu, jedzenie w termosach, bo nie możemy jej podać gotowego jedzenia. Najgorsza jest ta drastyczna dieta i to, że nie mamy za bardzo jak zachoruje jakich leków podać. Jak każde dziecko chciałaby coś dobrego zjeść. Od tych badań uzależnione jest jej żywienie. Dziecko nie może jeść nic innego jak tylko to co zrobimy z naturalnych produktów i tylko tych, które jej wolno! Tutaj są ograniczenia mąki - tylko bez glutenu, bo innych też nie może. Warzyw i owoców też nie może. Dieta jej (bardzo droga) jest pod stałą kontrolą dietetyka, bo dziewczynka rośnie a niestety taka dieta prowadzi do anemii. Wyjazdy na klinikę i konsultacje oraz leczenie pochłania wszystkie pieniądze jakie posiadamy. Problem jest też, gdy zachoruje, bo każdy lek musimy sprawdzać skład leku. Nie sądziłam, że to tak duży problem. Badania są płatne bez względu gdzie zostaną pobrane wyniki 25 października .Proszę o pomoc. 

https://www.facebook.com/donate/1144519295936944/1158792674453070/ 

Jeśli któryś z darczyńców woli przekazać darowiznę za pośrednictwem przelewu oczywiście istnieje taka możliwość, w takim przypadku nr rachunku bankowego Fundacji  : Fundacja Nieskończone Możliwości ul. Rydygiera  29/21 30-695 Kraków, Bank Pekao SA 38124014441111001068583607, wpłaty koniecznie z dopiskiem "na rzecz badania genetycznego dla Natalii" „ dla Natalii Kobylarskiej”. 

Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz Natalii.

Z poważaniem 

Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz