Zamknij

Dziś otwarto nową kolej krzesełkową na Gromadzyniu

10:36, 10.01.2020 | K.S
Skomentuj Stacja narciarska- Gromadzyń
REKLAMA

Dziś oficjalne otwarcie nowej kolejki krzesełkowej w stacji narciarskiej Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych. Gospodarze tego wydarzenia przygotowali niespodziankę - darmowe przejazdy koleją – dzisiaj do godziny 12.

Nowo wybudowana kolej linowa o długości 720 metrów wyposażona jest w 85 czteroosobowych krzesełek. Przepustowość wyciągu to niemal 2000 osób na godzinę. Nowy wyciąg krzesełkowy został zbudowany na 8 podporach o wysokości ponad 5 metrów.

Uruchomienie nowego wyciągu krzesełkowego z 4-osobową kanapą przy jednoczesnym utrzymaniu wyciągów orczykowych, które funkcjonowały w latach ubiegłych znacząco poprawi komfort narciarzy korzystających z naszych stoków.

Budowa kolejki trwała od kwietnia. Inwestycja kosztowała 5 mln zł. 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz