Zamknij
REKLAMA

Pomoc dla 30 potrzebujących z powiatu leskiego

15:59, 10.07.2020 | .
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek, 7 lipca współpracowniczki Elżbiety Łukacijewskiej, podkarpackiej europosłanki dostarczyły pomoc dla 30 rodzin i samotnych osób z powiatu leskiego. Jest to kolejny etap wsparcia realizowanego przez Elżbietą Łukacijewską, w związku z panującą pandemią koronawirusa.

Z ust samego premiera słyszymy o końcu pandemii, a tymczasem ilość dziennych zachorowań jest nadal bardzo wysoka. Na początku kwietnia, kiedy jeszcze obowiązywały rygorystyczne obostrzenia, rozdałam 2000 darmowych maseczek wielokrotnego użytku. Tym razem pomoc skierowałam do konkretnych osób. - mówi Elżbieta Łukacijewska.

Przekazane paczki stanowiły podstawowe produkty spożywcze takie jak mąka, cukier makaron itd. Potrzebujący zostali wytypowani oraz wskazani przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy w Lesku. Wszyscy byli niezwykle pozytywnie zaskoczeni. Zwłaszcza osoby starsze i schorowane. To właśnie one w największym stopniu są narażone na ciężki przebieg koronawirusa.

Mimo zniesienia większości obostrzeń, w dalszym ciągu należy na siebie uważać. Zwłaszcza seniorzy i ich rodziny. Jak najmniej kontaktu z innymi, to jak największe bezpieczeństwo dla osób starszych. Zastanówmy się dwa razy czy naprawdę warto wychodzić z domu. - podkreśla Elżbieta Łukacijewska.

 

Źródło: Biuro Elżbiety Łukacijewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego, materiały nadesłane

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz