Zamknij
REKLAMA

SANOK: Samochód stoczył się do Sanu. W środku znajdowali się pasażerowie!

00:55, 09.05.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. KPP Sanok
REKLAMA

Około północy na wysokości lądowiska helikopterów w Sanoku doszło do groźne wyglądającego zdarzenia. Samochód z pięcioma osobami w środku stoczył się do Sanu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano nurków z Jasła i Przemyśla. Nikomu nic się nie stało.

Dramatyczne sceny rozegrały się wczoraj około północy nad brzegiem Sanu. Samochód osobowy, w którym znajdowało się pięciu nastolatków wpadł do rzeki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że grupa młodych osób, w wieku od 19 do 21 lat (trzy kobiety i dwóch mężczyzn) paliła ognisko nad brzegiem rzeki San. W pewnym momencie wsiedli do samochodu marki Opel, by się ogrzać. Gdy jedna z osób znajdujących się w samochodzie włączyła silnik, kobieta, która siedziała na miejscu kierowcy, prawdopodobnie nacisnęła pedał sprzęgła. Wtedy samochód stoczył się do rzeki.

Z auta o własnych siłach wydostały się trzy kobiety. W tym czasie mężczyźni weszli na dach zanurzonego w wodzie samochodu i tam oczekiwali na pomoc. Na brzeg zostali przetransportowani przez strażaków. Na szczęście, w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Pojazd został wydobyty z rzeki.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości tych osób. Mężczyźni w wieku 20 i 21 lat byli trzeźwi, natomiast 19-latki były nietrzeźwe. U kobiety siedzącej na miejscu kierowcy, badanie wykazało blisko promil alkoholu. Natomiast u dwóch pozostałych 19-latek, badanie wykazało, że miały blisko półtora i 2 promile alkoholu w organizmie. 

Wstępnie czynności prowadzone są pod kątem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%