Zamknij
REKLAMA

Niecodzienna akcja. Bocianie gniazdo spadło na ziemię

12:31, 24.07.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. KPP Jarosław
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Radymnie podjęli nietypową interwencję. Zgłoszenie dotyczyło bocianiego gniazda, które spadło ze słupa energetycznego, a młode bociany miały chodzić w pobliżu jezdni. Niestety upadku z tak dużej wysokości nie przeżył jeden z bocianów. Pozostałe dwa młode ptaki były bezpieczne. Ptaki trafiły do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu.

Wczoraj przed godziną 9, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w Chotyńcu, ze słupa energetycznego spadło bocianie gniazdo, a przebywające w nim wcześniej młode bociany chodzą w pobliżu jezdni. Policjanci podjęli interwencję w tej sprawie. Na miejscu okazało się, że jeden młody bocian nie przeżył upadku, pozostałym dwóm ptakom nic się nie stało. Bociany były bezpieczne, znajdowały się na łące i nie zagrażały bezpieczeństwu uczestnikom ruchu drogowego.  

Policjanci skontaktowali się z pogotowiem energetycznym oraz z Urzędem Gminy Radymno. Ostatecznie bociany trafiły do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu, gdzie otrzymały bezpieczne schronienie.

(KPP Jarosław)

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

asf+asf+

0 1

Kto zrobił taką konstrukcję gniazda, co spadło ze słupa? Bez wyobraźni czy specjalnie? 12:09, 25.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%