Zamknij
REKLAMA

Gmina Ustrzyki Dolne. W jednym z domów zabezpieczono środki odurzające

23:57, 14.10.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. KPP Ustrzyki Dolne
REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego w Ustrzykach Dolnych, zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi indyjskich oraz kilka opakowań suszu roślinnego. Badania laboratoryjne wykażą, czy zabezpieczony susz, to środki odurzające.

Działania ustrzyckich kryminalnych doprowadziły do mężczyzny, który w domu, w gminie Ustrzyki Dolne, miał posiadać środki odurzające. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 66-latka, gdzie podczas przeszukania ujawnili kilka papierowych toreb oraz słoik z zawartością suszu roślinnego. Natomiast przy budynku gospodarczym znajdowało się kilkanaście sadzonek konopi. Sadzonki porozstawiane były w pomieszczeniu gospodarczym, jak również poza nim.


CZYTAJ TAKŻE: Leżał na drodze i nie było z nim kontaktu. Reakcja świadka zapobiegła tragedii


Zabezpieczony susz policjanci przekazali do dalszych badań. Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadania znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ustrzyki Dolne)

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WacławWacław

0 0

Skoro nie ma w aptekach to 66 latek sam sobie radził. Ludzie zmieńmy myślenie o Cannabis, czas najwyższy 12:40, 15.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%