Zamknij

Kolejny patent Profesora Zwolaka z PWSZ w Sanoku

12:35, 13.07.2018 | K.S
Skomentuj

Wykładowca Instytutu Technicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, dr hab inż. Jan Zwolak, prof. PWSZ otrzymał kolejny już patent, tym razem na wynalazek pod nazwą „Powłoka ochronna na łopatki sprężarki silnika turbinowego”.

Przedmiotem wynalazku jest powłoka ochronna na łopatki sprężarki silnika turbinowego, zabezpieczająca je przed zużywaniem erozyjnym w warunkach pracy silnika oraz zwiększająca trwałość łopatek w warunkach dużego zapylenia i uderzania o nie ciał obcych zasysanych wraz z powietrze, np. z otoczenia pasa startowego lotniska.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowej i badawczej!

 

źr.: PWSZ Sanok

(K.S)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone