Zamknij

Sztab WOŚP rekrutuje wolontariuszy. Zgłoś się!

21:02, 18.11.2021 | .
Skomentuj Archiwum Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP
REKLAMA

Trwa rekrutacja do Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP w Sanoku!  Na chętnych czeka 100 miejsc. - Szukamy pozytywnych osób z dobrą energią, które lubią pomagać - mówią członkowie Sztabu i zachęcają do rekrutacji. 

Zarejestrować w bazie wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP można się na dwa sposoby:

- Rekrutacja online - za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoba, która chce kwestować podczas finału WOŚP może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które chcą kwestować w Sanoku i okolicach powinny na liście sztabów wybrać Bieszczadzki Sztab WOŚP nr 4247 działający przy Urzędzie Gminy w Sanoku. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się ze zgłaszającymi się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. 

- Rekrutacja w Sztabie za pomocą formularza - należy wypełnić formularz (nie masz formularza? Napisz do nas na adres [email protected] - wyślemy go do Ciebie), dołączyć zdjęcie twarzy (na jasnym tle, zdjęcie musi przedstawiać całą twarz na wprost, bez nakrycia głowy, ciemnych okularów) i wysłać na adres: [email protected] Dane z formularza do bazy WOŚP wprowadza Sztab. Po pozytywnej weryfikacji osoby zgłaszające otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w Finale. 

Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszem, powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Jeśli rejestrujesz się online - opiekun musi założyć konto „Opiekuna wolontariusza”.

Każdy zarejestrowany w Sztabie wolontariusz otrzyma imienny identyfikator, który upoważnia do kwestowania oraz puszkę i charakterystyczne, czerwone serduszka WOŚP i z takim pakietem 30 stycznia 2022 roku, w dzień Wielkiego Finału WOŚP wyruszy kwestować. 

Czekamy na Ciebie! 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%