Zamknij

REKLAMA
10:13, 23.06.2020
Generowanie coraz większej części przychodów z produktów alternatywnych, ograniczenie wpływu działalności na zdrowie konsumentów oraz realizacja zobowiązań środowiskowych i społecznych - to główne filary nowej strategii British American Tobacco, której celem ma być „lepsze jutro” [ ang. A Better Tomorrow ]. Strategia wdrażana jest od wiosny.
07:14, 18.06.2020
Posiadanie własnego samochodu to dla wielu Polaków absolutna konieczność. Jeśli mieszkamy w dużym mieście, dojeżdżanie do pracy środkami komunikacji zbiorowej to gehenna – tłok, czekanie na przystankach, stracony czas. Również podróżowanie własnym autem wiąże się ze staniem w miejskich korkach. Koszty eksploatacji często okazują się bardzo wysokie. Czy istnieje alternatywa? Okazuje się, że tak.
06:40, 12.06.2020
W porównaniu z promocją firmowej strony www, bloga czy portalu pozycjonowanie sklepów internetowych w Google jest dużo bardziej złożonym procesem. Obejmuje bowiem wszystkie czynności SEO wykonywane dla tradycyjnych witryn, ale również szereg dodatkowych aspektów charakterystycznych dla platform służących do sprzedawania w sieci. Biorąc pod uwagę wysoki stopień konkurencyjności w branży e-commerce, warto zlecić promowanie platformy sprzedażowej ekspertom z odpowiednim doświadczeniem.​​​​​​​
14:14, 05.06.2020
Cała nasza nauka już od najmłodszych lat opiera się na podręcznikach szkolnych. Zawierają one odpowiednio dobrane treści edukacyjne, które poszerzają naszą wiedzę, a także pozwalają na zdobycie nowych umiejętności. Wszystko jest odpowiednio ułożone i dostosowane do wieku uczniów. Zawartość merytoryczna jest bardzo ważna, jednak kwestia estetyczna jest nie mniej istotna. Podręczniki szkolne muszą być ciekawe, ładne i zróżnicowane, aby zainteresować dzieci zawartością. Książki nieustannie ewoluują i dostosowują się do współczesnego świata, by spełniać potrzeby obecnej edukacji. Jak zmieniła się treść i jakie nowe rozwiązania proponują wydawnictwa?
09:00, 01.06.2020
W zalewie szarości i jednowymiarowości przekazu, czyli w okresie pandemii, jeden kraj stara się wybijać nas z monotonii. Zdecydowanie nie jestem odpowiednią osobą do dyskusji roztrząsającej, czy owe zachowania prezydenta Łukaszenki okażą się ostatecznie dobre, czy nie, ale trzeba przyznać, że dzięki… niecodziennemu podejściu głowy narodu, o Białorusi usłyszał cały świat.
13:32, 29.05.2020
Coraz popularniejszym sposobem na zrzucenie nadprogramowych kilogramów i wysmuklenie sylwetki są obozy odchudzające. Jest to świetny sposób na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia. Niezależnie od długości turnusu będzie to czas intensywnej pracy oraz pełnego zaangażowania. Nad całym procesem czuwają eksperci, którzy przekazują nam potrzebną wiedzę, obserwują, a także motywują do pracy. Zawsze możemy liczyć na wsparcie i pomoc, powiedzą nam co robić i jakich błędów unikać. Co prawda kilka dni nie przewróci naszego życia do góry nogami, jednak będzie to wspaniały początek drogi ku pięknej figurze i świetnej kondycji. Jednak jak wybrać właściwy obóz odchudzający? Podpowiadamy!
11:02, 29.05.2020
Projekty małych domów cieszą się niesłabnącą popularnością. Z pewnością dużą rolę odgrywa koszt budowy oraz niskie koszty utrzymania, ale małe domy są wybierane także przez osoby, które mogłyby pozwolić sobie na rezydencje. Jakie są zalety takich budynków?
13:07, 28.05.2020
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego może być świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje sprzętu budowlanego, ale nie chce w niego inwestować. Sprawdzi się ono zarówno w przypadku firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Zanim skorzysta się z usług takiej wypożyczalni, warto dowiedzieć się, jaki sprzęt można wypożyczyć w takim miejscu.
11:13, 19.05.2020
W aptekach coraz częściej oferowane są zróżnicowane suplementy diety, które mają za zadanie pomóc nam utrzymać dobre zdrowie, samopoczucie oraz kondycję. Jak w natłoku produktów rozpoznać naturalne suplementy diety, które naprawdę działają i co tak naprawdę warto kupić?
11:09, 19.05.2020
Kraków jest niewątpliwie jednym z najatrakcyjniejszym miejscem na mapie Małopolski już od wielu lat. Jest jego stolicą i co roku bije kolejne rekordy w liczbie odwiedzających. Tzw. “miasto królów” oferuje niezliczone atrakcje, światowej sławy zabytki, szeroki program międzynarodowych festiwali i niepowtarzalną atmosferę.  Jednak nie można zapominać o  jego  okolicach. Region Małopolski pełen jest malowniczych przestrzeni, zabytkowych zamków, ruin i tras turystycznych. Wszystkie te niesamowite miejsca  reprezentują  niezwykłe bogactwo kulturowe, historyczne i krajobrazowe jednego z najpiękniejszych obszarów w kraju. Przekonajcie się sami i sprawdźcie jakie skarby można odkryć w Małopolsce!  
21:02, 15.05.2020
Jak wiele czasu spędzasz w kuchni? Nawet jeśli nie przepadasz za gotowaniem, zapewne przyznasz, że kuchnia to serce każdego mieszkania. Tutaj często przenoszą się spotkania towarzyskie, tutaj domownicy zbierają się na wspólnej kawie. Jakoś tak się dzieje, że kuchnia ma moc przyciągania. Nic więc dziwnego, że to strategiczne miejsce musi być dobrze urządzone. Tak, żeby było nie tylko wygodnie, ale i estetycznie oraz funkcjonalnie. Jednym z elementów, które może Ci w tym pomóc są panele szklane do kuchni!
15:39, 15.05.2020
Regulacje w rozporządzeniu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej spowodowały, że każdy ojciec zgodnie z Kodeksem Pracy posiada możliwość wybrania płatnego urlopu ojcowskiego. Jeśli oczekujesz na narodziny dziecka, sprawdź koniecznie ten artykuł. Zobacz, komu przysługuje urlop ojcowski oraz co powinien zawierać wniosek o urlop ojcowski.
15:36, 15.05.2020
Coraz większa ilość ofert na różnego rodzaju pożyczki, które można uzyskać bez zbędnych formalności i szybko sprawia, że zaciąga je coraz więcej osób. Firmy zajmujące się ich udzielaniem doskonale wiedzą, że każdy poszukuje innego produktu i dlatego starają się, aby klienci bez problemu znaleźli coś odpowiedniego. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się tak zwane chwilówki, jednak ten rodzaj pożyczek to przede wszystkim bardzo krótki okres spłaty jak również ograniczone sumy. Dlatego ci, którzy potrzebują większych kwot poszukują szybkich pożyczek na raty, które można rozłożyć na dłuższy okres, jak mowa o ich spłacaniu.
15:34, 15.05.2020
Perfumy mówią o Tobie więcej niż Ci się wydaje. Zapach to jeden z podstawowych znaków rozpoznawczych kobiet. Dowiedz się, jak dobierać nuty zapachowe, by podkreślały Twoją wyjątkową osobowość. Zapraszam Cię do aromatycznej opowieści, gdzie jednym z bohaterów będą perfumy Euphoria.
08:04, 12.05.2020
Drobne, mało opłacalne zlecenia elektryków i niski przychód ze sprzedaży sklepów branży elektrycznej, to codzienność jednoosobowych działalności gospodarczych. Jednak od czegoś trzeba zacząć. Wkład w rozwój firmy, to nie tylko inwestowanie w sprzęt i wyposażenie, ale budowanie stabilnego wizerunku poprzez utrzymywanie wysokiego poziomu usług.