Zamknij

REKLAMA
20:44, 05.12.2019
Nikogo dziś nie dziwi zamawianie jedzenia na telefon lub online. Najpopularniejszym daniem dowożonym do domu jest oczywiście pizza. Jednak obecnie można zamówić przez internet praktycznie wszystko, dania obiadowe, przekąski. Dzięki możliwości zamawiania możemy nie wychodząc z domu, zjeść posiłek z ulubionej restauracji.
16:43, 04.12.2019
Osoby prowadzące własne działalności gospodarcze są zobowiązane do ewidencjonowania sprzedaży na kasie fiskalnej lub poprzez faktury. Firmy kupując towar od innych kontrahentów posługują się fakturami, w celach rozliczeń z Urzędem. Natomiast osoby fizyczne otrzymują przede wszystkim paragony. Jeśli jednak zażądają faktury przedsiębiorca powinien je wystawić. Jak powinna wyglądać taka faktura, kiedy można ją wystawiać oraz jakie dane ma zawierać, aby była poprawna?
23:05, 03.12.2019
Nauka języka obcego od podstaw może wydawać się dość karkołomnym zadaniem, jeśli nie mamy wsparcia w postaci nauczyciela lub innej profesjonalnej pomocy. Okazuje się, że obecnie bardzo dużo osób praktykuje przyswajanie języków obcych korzystając jedynie z narzędzi online oraz aplikacji dostępnych na telefon. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki portugalskiego, sprawdź, jak w prosty i łatwy sposób możesz opanować jego podstawy nie wychodząc z domu.
23:00, 03.12.2019
Klopsiki w sosie koperkowym łatwe do przygotowania danie - poradzi sobie z nim każdy, kto zastosuje się do zawartych w przepisie wskazówek. Z podanych w przepisie składników, można przygotować smaczny i pożywny obiad dla czterech osób.
22:56, 03.12.2019
Masa betonowa jest coraz chętniej stosowana, jako element wykończenia podłóg i ścian. Wykorzystanie tej technologii wymaga przygotowania odpowiedniego podłoża, co nie jest zadaniem łatwym. Musi ono spełnić szereg zadań, między innymi chronić przed wilgocią, a jednocześnie utwardzać powierzchnię. W jaki sposób przygotować takie podłoże?
22:51, 03.12.2019
Wielkimi krokami zbliżają się święta, a wiadomo, że okres przedświąteczny to czas, w którym sklepy kuszą nas bogactwem wyprzedażowych ofert. Do przedświątecznych promocji niedługo dołączy fala wyprzedaży związana z końcem roku. Podpowiadamy, jak korzystać z okazji i nie zwariować!
22:43, 03.12.2019
Szafa każdej kobiety wygląda trochę inaczej, ale każda z szaf powinna zawierać modowe filary, na których spokojnie możemy oprzeć wiele różnych, ciekawych stylizacji. Sprawdź, o jakich markowych ubraniach mówimy i czy w Twojej szafie znajdują się właśnie te flagowe ubrania znanych marek!
18:38, 03.12.2019
W ekonomii deflacja i inflacja są jednymi z najważniejszych pojęć. To właśnie one bezpośrednio związane są ze zmianami cen, a także wartością pieniądza. Obserwowanie zmian w zakresie inflacji i deflacji jest jedną z podstaw wielu wskaźników ekonomicznych, sprawdzających stan gospodarki.
18:34, 03.12.2019
Bez wątpienia najważniejszym elementem każdego okna jest szyba. Właśnie od jej właściwości zależy to, czy w danym pomieszczeniu będzie wystarczająco ciepło i czy przez okno nie będzie uciekała spora ilość energii. Najczęściej wybierany szybami są tak zwane szyby zespolone. Ten rodzaj szyb odznacza się obecnością gazu szlachetnego między taflami szkła.
18:29, 03.12.2019
Sporty wyzwalają w kibicach bardzo dużo emocji. Oddani kibice polskich drużyn i reprezentantów różnych dyscyplin śledzą wszystkie poczynania narodowych sportowców. Jednym ze sportów zimowych, który rozgrzewa publiczność zebraną przy stokach są oczywiście skoki narciarskie.
10:03, 27.11.2019
Wiele osób postrzega polisę mieszkaniową jako zabezpieczenie na wypadek dużych nieszczęść życiowych takich jak powódź, czy pożar. Choć jest to oczywiście prawda, to jednak tylko połowiczna. Ubezpieczenie mieszkaniowe przydaje się również w przypadku mniejszych, ale za to bardziej powszechnych zdarzeń losowych takich jak zalanie, czy dewastacja. Jakie sytuacje często przytrafiają się właścicielom nieruchomości?
14:56, 22.11.2019
To zdecydowanie najlepszy czas, aby budować i rozwijać biznes w Internecie. Jak podają statystyki, w 2019 roku Polacy wydadzą na zakupy w sieci aż 50 mld złotych[1]. Jak w pełni skorzystać na takim trendzie? Wystarczy sięgnąć po sprawdzone narzędzia. Prezentujemy te najskuteczniejsze.
14:39, 22.11.2019
Artykuł ten ma na celu przedstawić główne plusy korzystania z tabletek oraz wyjaśnić, czym faceci powinni się kierować przy ich wyborze.
11:53, 09.11.2019
Propozycja współpracy na podstawie umowy-zlecenia może w pierwszej chwili zniechęcać do przyjęcia oferty złożonej przez pracodawcę. A może nie warto rezygnować z takiej formy zatrudnienia? Z czym wiąże się podpisanie umowy-zlecenia? Jak wygląda kwestia zarobków i składek odprowadzanych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Jakie przywileje i obowiązki ma zleceniobiorca?
11:49, 08.11.2019
Sposób ustalenia kwoty należnej wykonawcy dzieła może stanowić niewiadomą. Obecnie umowa o dzieło jest często spotykaną formą kontraktu zawieraną pomiędzy osobą zlecającą a wykonawcą. Budzi też wiele kontrowersji i obaw w momencie, gdy staje się przed propozycją podpisania takiej właśnie umowy. Jak określić wynagrodzenie należne wykonawcy?
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone