Zamknij

Kalkulator kredytu samochodowego – miesięczna rata dopasowana do klienta

00:27, 02.09.2018 | RED
Skomentuj

Za pomocą kalkulatora rat kredytu samochodowego dostępnego w Volkswagen Financial Services możesz samodzielnie ustalić wysokość miesięcznej spłaty. Ponadto Kredyt EasyDrive jest elastyczny i dopasowuje się do możliwości finansowych klienta. Sprawdź i przekonaj się, jakie jeszcze zalety ma kalkulator kredytowy!

Kalkulator kredytu samochodowego – samemu ustalasz, ile będziesz płacić

Kalkulator kredytu udostępniony na stronie internetowej pomoże Ci obliczyć wysokość miesięcznej raty na podstawie 4 kryteriów:

  1. ceny auta,
  2. czasu trwania umowy kredytowej,
  3. wysokości wkładu własnego,
  4. limitu kilometrów, które auto może pokonać w ciągu roku.

Każdy z nich, w ustalonych przez Volkswagen Financial Services ramach, możesz zmieniać, co wpływa na końcową wartość miesięcznego zobowiązania. Jak kalkulator kredytu samochodowego działa w praktyce?

Wyliczenia przygotowane na kalkulatorze

Za podstawę wyliczeń niech posłuży Volkswagen T-Roc w wersji Advance z silnikiem o poj. 1,0 TSI o mocy 115 KM i z 6-stopniową skrzynią biegów, który kosztuje 86 190 zł. W Kredycie EasyDrive można nabyć go za 637 zł miesięcznie i jest to najniższa możliwa rata za to auto. W tym celu trzeba spełnić pozostałe kryteria, które przedstawiają się następująco:

  • czas trwania umowy: 48 miesięcy,
  • wysokość wkładu własnego: 30 proc. wartości samochodu,
  • roczny limit przebiegu: 20 tys. km.

Zestawienia te jasno pokazuje kalkulator kredytu samochodowego.

Kredyt daje Ci elastyczność

Kredyt EasyDrive jest elastyczny, w związku z czym każde z tych kryteriów możesz zmienić. Jeśli więc nie chcesz angażować środków własnych w zakup pojazdu, wkład ten możesz zmniejszyć nawet do poziomu 0 proc. Jeśli pozostałe kryteria, od których zależy wysokość miesięcznej raty, pozostaną bez zmian, rata zwiększy się do 1 267 zł.

Miesięczna rata w wysokości 1% wartości pojazdu

Dzięki kalkulatorowi rat kredytu samochodowego, możesz też spróbować poszukać raty, która będzie najbardziej zbliżona do 1 proc. wartości pojazdu. Dopasowując suwaki kalkulatora, możesz przekonać się, że stanowi ją miesięczna należność w wysokości 849 zł. Pozostałe wartości na kalkulatorze powinny następująco opisywać kredyt:

  • rozłożony na 24 raty,
  • wpłata początkowa w wysokości 30 proc. wartości samochodu,
  • przystanie na roczny limit przebiegu na poziomie 30 tys. km.

Dokładnie takie bowiem warunki musisz spełnić, aby jeździć tym autem płacąc za nie równowartość niemal 1 proc. jego ceny.

Oczywiście powyższe wyliczenia nie wyczerpują całej palety możliwości, jaka jest dostępna w Kredycie EasyDrive. Każdy zainteresowany tym produktem może sam wejść na stronę kalkulatora rat kredytu samochodowego i poszukać odpowiadającej mu kwoty spłaty.

(RED)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone