Zamknij

Informacje na temat Motor Trade Insurance

09:18, 19.11.2018 | RED
Skomentuj

Prowadzenie biznesu w branży motoryzacyjnej wiąże się z ryzykiem różnego rodzaju niespodziewanych sytuacji, zagrażających życiu, zdrowiu lub utracie mienia. Dlatego, osoby zatrudnione w branży motoryzacyjnej powinny skorzystać z Motor Trade Insurence, by mieć pewność, że bezbłędnie dopasowały pakiet ubezpieczeniowy i że nie muszą się martwić, o ewentualne szkody. Jest to ubezpieczenie na tyle wszechstronne, ze bez trudu da się je dopasować do własnych potrzeb.

Kto skorzysta z Motor Trade Insurance?

Motor Trade Insurance przeznaczone jest dla osób zajmujących się szeroko pojętą obsługą rynku motoryzacyjnego. Przede wszystkim, polecane jest przedsiębiorcom, którzy kupują bądź sprzedają pojazdy na większą skalę bądź prowadzą działalność zajmującą się usługami z zakresu sprzedaży pojazdów. Sprawdzając informacje zamieszczone na https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance można zaznajomić się z pełną listą profesji, dla których przeznaczona jest ochrona ubezpieczeniowa. Są to między innymi: handlowcy pełnoetatowi, handlowcy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin, osoby narażone na tak zwane „ryzyko drogowe”, osoby zajmujące się sprzedażą i dostawą kolekcji samochodów oraz mechanicy. Specyfika każdej z firm działających w wymienionym obszarze jest inna i dlatego też przedstawiciele firm mają różne potrzeby. 

Kompleksowe ubezpieczenie pozwala ubezpieczyć więc jeden samochód, jak i całą flotę pojazdów. Każdy ubezpieczony może pakiet dopasować do swoich oczekiwań. Ochrona będzie zapewniona właścicielowi firmy, pracownikom, jak i dla poszczególnych samochodów, a nawet dla lokalu i znajdującego się w nim sprzętu.

Wszechstronność ubezpieczenia Motor Trade

Ubezpieczenie Motor Trade jest ubezpieczeniem wszechstronnym. Działa na terenie Anglii od ponad 25 lar i uchodzi za najbezpieczniejsze. Korzystają z niego osoby sprzedające samochody w warunkach domowych, właściciele warsztatów samochodowych, pośrednicy, agencje odzyskiwania i transportu pojazdów, handlowcy – importerzy i eksporterzy, handlowcy zajmujący się samochodami sportowymi, prestiżowymi i importowanymi. Jak już wspomniano, można również ubezpieczyć siedzibę firmy, sprzęt biznesowy, czy inne narzędzia. Zakres ubezpieczenia jest szeroki i opcjonalnie dopasowany do specyfiki przedsiębiorstwa.

Jak dowiedzieć się więcej o Motor Trade?

Każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat Motor Trade Insurance powinien skontaktować się z przedstawicielami firmy. Wówczas dowie się, jaki jest dla niego przewidywany zakres polisy. 

(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone