Zamknij
REKLAMA

KOMAŃCZA: Spał w przydrożnych zaroślach. Ta noc mogła zakończyć się tragicznie

07:00, 20.10.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. policja.gov.pl | Zdj. ilustracyjne
REKLAMA

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w piątkowy wieczór. Sanocka policja otrzymała zgłoszenie dotyczące osoby śpiącej w przydrożnych zaroślach w miejscowości Komańcza. Gdyby nie zgłoszenie i reakcja funkcjonariuszy, ta noc mogłaby dla 65-latka zakończyć się wychłodzeniem.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z miejscowego posterunku. Okazało się, że 65-latek jest osobą bez stałego miejsca zamieszkania. Policjanci udzieli mężczyźnie pomocy. Z uwagi na niską temperaturę funkcjonariusze, po przeprowadzonym badaniu w szpitalu, przewieźli mężczyznę do komendy i opiekuńczo umieścili w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Gdyby nie zgłoszenie i reakcja funkcjonariuszy, ta noc mogłaby dla 65-latka zakończyć się wychłodzeniem.


CZYTAJ TAKŻE: Ustrzyki Dolne. Samochód osobowy zderzył się z łanią


Co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. Spadek temperatury powietrza w ciągu dnia i zimne noce, to sytuacje niebezpieczne dla osób bezdomnych, nietrzeźwych, bezradnych i samotnych. Tragiczne skutki może mieć nawet kilka godzin spędzonych na zewnątrz podczas niewielkich mrozów.

(KPP Sanok)

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%