Zamknij
21:23, 15.04.2023
Sanoczanin Daniel Wosachło po raz kolejny pokazał świetny styl walki w prestiżowej imprezie zdobywając dwa złote medale dla sanockiego klubu.
21:37, 05.04.2023
W Gliwicach na Hali Widowiskowo Sportowej „Sośnica” odbył się I Judo Masters CUP. Zawodnik Pantera Sanok Bartosz Werszański startował w kategorii - 81kg AM3 (40-44) gdzie po emocjonujących walkach uplasował się na drugim miejscu podium.
21:52, 03.04.2023
W Sobótce w województwie dolnośląskim odbyła się kolejna edycja Super Ligi Judo dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat. Turniej zgromadził 545 zawodników z 34 klubów z kraju i zza granicy, a walki rozgrywane były równocześnie na 8 matach w hali sportowej przy ul. Świdnickiej. Wśród uczestników były także Gabriela i Lena Izdebskie, reprezentujące sanocki klub Pantera, które zaprezentowały świetne występy na matach pod Wrocławiem.
21:40, 03.04.2023
To było niezwykle efektowne zwycięstwo! Adam Tutak, zawodnik TEXOM Samuraj Sanok, wygrał prestiżowy turniej Underground Boxing 2 w Warszawie pokonując trzech zawodników w jeden wieczór kończąc każdą walkę przed czasem.
12:53, 27.03.2023
W miniony weekend odbył się prestiżowy turniej JUDO CARPATIA CUP w Jaśle. W zawodach wzięło udział wiele klubów z Polski, Ukrainy, Słowacji, Kosowa czy Węgier, a w sumie 500 zawodników. Rywalizacja była bardzo zacięta, a uczestnicy pokazywali wysoki poziom techniczny i siłę fizyczną.
16:55, 20.03.2023
Pantera Sanok odnosi kolejne zwycięstwa w tym sezonie tym razem w turnieju GRAND PRIX POLSKI Combat Ju Jutsu 2023 w Mielcu, który odbył się 18 marca 2023 r.
1
18:43, 27.12.2022
Takiego zakończenia roku w sanockim sporcie nikt się nie spodziewał. Na Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie Olimpijskim w Zabrzu zawodnik Samuraj Trans-San Sanok zdobył brązowy medal! To pierwszy po 31 latach przerwy medal Mistrzostw Polski seniorów dla zawodnika reprezentującego sanocki klub.
08:09, 12.12.2022
Niesamowite widowisko dostarczył zawodnik klubu Ju-Jitsu MMA Sanok Mateusz Przybylski podczas gali QUEST MMA Krosno, która odbyła się 9 grudnia. Mateusz jest pierwszym zawodnikiem w historii sanockich klubów, który zwyciężył w pół zawodowej walce. Rywalem Mateusza był Patryk Tłuściak z klubu MMA Krosno.
1
23:28, 28.11.2022
W dniach 26-27 listopada w Przemyślu na obiekcie POSiR przy ul. Mickiewicza odbył się Międzynarodowy Turniej w Boksie o Puchar Karpat. Na zawody Samuraj Trans-San Sanok udał się w gronie aż sześciu bokserów.
13:47, 12.04.2022
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim dla Samuraj Trans - San Sanok! Zawodnicy sanockiego klubu przywieźli medale.
09:57, 02.06.2019
Kamil Rościński, zawodnik klubu Samuraj Sanok, zdobył pas Zawodowego Mistrza Polski w kickboxingu z formule K1 Rules.
1
08:43, 20.05.2019
Zawodnicy Samuraj Trans San Sanok Adam Tutak oraz Miłosz Baran zdobyli w węgierskim Budapeszcie Puchar Świata w K-1 Rules! W finale Miłosz pokonał zawodnika z Izraela natomiast Adam zawodnika z Czarnogóry. To pierwsze międzynarodowe sukcesy juniorów Samuraja, jako członków kadry narodowej Polski.
07:34, 08.04.2019
Miłosz Baran i Adam Tutak Mistrzami Polski w kickboxingu w kategorii juniora młodszego.
21:37, 02.04.2019
Anna Czaban z Niebieszczan pod Sanokiem wywalczyła brązowy medal w zawodach Grand Prix Karate Kyokushin Japan 2019 w Tokio.
14:37, 01.04.2019
Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, które w dniach 26-28 odbędą się w Arenie Sanok.