Zamknij

Montażysta-kierowca

Nr oferty: StPr/24/0504Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gen. Leopolda Okulickiego 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Montowanie bram, balustrad balkonowych. Prowadzenie samochodu służbowego. wykonywanie prac montażowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WIESŁAW KIJOWSKI PROFIL - PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. Leopolda Okulickiego 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Kijowski
      Numer telefonu: 605269836
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Różnego typu prace pomocnicze przy przetwórstwie mleka i produkcji wyrobów mleczarskich. pakowanie towarów, etykietowanie, sprawdzanie jakości produktu.
      StPr/24/0508
      data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Szlifierz - Polernik
      319116
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500

      Tokarz
      319108

      Montowanie bram, balustrad balkonowych. Prowadzenie samochodu służbowego. wykonywanie prac montażowych.
      StPr/24/0504
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Szlifowanie i obróbka metalu.
      StPr/24/0503

      Spawanie elementów stalowych i aluminiowych. Przygotowywanie materiałów do spawania tj. szlifowanie i czyszczenie.
      StPr/24/0502

      według programu stażu
      StPr/24/0505
      data rozpoczęcia pracy od 10.10.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      wg programu stażu
      StPr/24/0500
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024

      Doradca Klienta w sieci komórkowej (Sanok)
      318761
      wynagrodzenie od od 4 300

      Obsługa klienta, praca na kuchni, drobne prace porządkowe.
      StPr/24/0495
      wynagrodzenie od od 25,6 PLN