Zamknij

Pomocnik mleczarski

Nr oferty: StPr/24/0508Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemyska 22, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Różnego typu prace pomocnicze przy przetwórstwie mleka i produkcji wyrobów mleczarskich. pakowanie towarów, etykietowanie, sprawdzanie jakości produktu.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • turkmeński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
    • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • dobra organizacja pracy
      • umiejętność zdolności organizacyjnej
      • Dyspozycyjność
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dobry stan zdrowia [Umiejętność 1] : siła fizyczna [Inne] : Znajomość języków obcych nie jest wymagana ale miło widziana ze względu na pracę w zespole komunikującym się w tych językach
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KAWSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: JAGIELLOŃSKA 94C/22, 85-097 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
        Osoba do kontaktu: Anait Stambulian
        Numer telefonu: 513502689
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Różnego typu prace pomocnicze przy przetwórstwie mleka i produkcji wyrobów mleczarskich. pakowanie towarów, etykietowanie, sprawdzanie jakości produktu.
        StPr/24/0508
        data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Szlifierz - Polernik
        319116
        data rozpoczęcia pracy od
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500

        Tokarz
        319108

        Montowanie bram, balustrad balkonowych. Prowadzenie samochodu służbowego. wykonywanie prac montażowych.
        StPr/24/0504
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Szlifowanie i obróbka metalu.
        StPr/24/0503

        Spawanie elementów stalowych i aluminiowych. Przygotowywanie materiałów do spawania tj. szlifowanie i czyszczenie.
        StPr/24/0502

        według programu stażu
        StPr/24/0505
        data rozpoczęcia pracy od 10.10.2024
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        wg programu stażu
        StPr/24/0500
        data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024

        Doradca Klienta w sieci komórkowej (Sanok)
        318761
        wynagrodzenie od od 4 300

        Obsługa klienta, praca na kuchni, drobne prace porządkowe.
        StPr/24/0495
        wynagrodzenie od od 25,6 PLN