Zamknij

Ślusarz

Nr oferty: StPr/24/0503Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gen. Leopolda Okulickiego 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Szlifowanie i obróbka metalu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: WIESŁAW KIJOWSKI PROFIL - PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gen. Leopolda Okulickiego 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Wiesław Kijowski
    Numer telefonu: 605269836
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Różnego typu prace pomocnicze przy przetwórstwie mleka i produkcji wyrobów mleczarskich. pakowanie towarów, etykietowanie, sprawdzanie jakości produktu.
    StPr/24/0508
    data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Szlifierz - Polernik
    319116
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500

    Tokarz
    319108

    Montowanie bram, balustrad balkonowych. Prowadzenie samochodu służbowego. wykonywanie prac montażowych.
    StPr/24/0504
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Szlifowanie i obróbka metalu.
    StPr/24/0503

    Spawanie elementów stalowych i aluminiowych. Przygotowywanie materiałów do spawania tj. szlifowanie i czyszczenie.
    StPr/24/0502

    według programu stażu
    StPr/24/0505
    data rozpoczęcia pracy od 10.10.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    wg programu stażu
    StPr/24/0500
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024

    Doradca Klienta w sieci komórkowej (Sanok)
    318761
    wynagrodzenie od od 4 300

    Obsługa klienta, praca na kuchni, drobne prace porządkowe.
    StPr/24/0495
    wynagrodzenie od od 25,6 PLN