Promuj to ogłoszenie

Praca dla Dekarzy

Data dodania: 2018-09-13 11:19:50ID: 267

535Pokaż numergastamo.job.service@gmail.com

Firma Brukoma – specjalista od pokryć dachowych – poszukuje pracowników na stanowisko
DEKARZ.

Prosimy o podanie W TYTULE WIADOMOŚCI nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego: 0007

Miejsce pracy: Outer Lettiner Strasse 2, 06198 Salzatal, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki: montaż i demontaż pokryć dachowych, prace dekarskie (papa termozgrzewalna i klejona), izolacja.

Wymagania:
- znajomość j, niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- doświadczenie w pracach dekarskich lub budowlanych
- znajomość pracy na dachach systemu dwuspadowego i płaskiego dachu
- dobra organizacja pracy, dokładność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE miesięczne: 2000 euro brutto
- świadczenia związane z zatrudnieniem (ubezpieczenie zdrowotne i emerytura)
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność - bezpieczeństwo