Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Praca dla pokojówek - Bawaria

Data dodania: 2018-10-10 13:32:11ID: 346

535Pokaż numerrekrutacja.pracajs@gmail.com

Hotel Heimathenhof Landhotel, położony w Bawarii, poszukuje Kucharza do pracy w restauracji.

Landhotel Heimathenhof - idealna baza wypadowa na wakacje oraz na zorganizowanie konferencji.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0013

Miejsce pracy: Heimathenhof 2, 63872 Heimbuchenthal
Data rozpoczęcia pracy: październik 2018
Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków dla gości według ustalonego menu
- zachowanie estetyki wydawanych dań
- zachowanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku kucharza
- umiejętność pracy w zespole
- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 2000 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (270 euro/ mc)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928