Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Stolarz (produkcja okien) - praca w Niemczech

Data dodania: 2019-07-10 14:03:35ID: 1277

14 Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko Stolarz (produkcja okien)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0255

Miejsce pracy: 97877 Wertheim
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: produkcja i montaż okien, drzwi i rolet

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w stolarce okiennej mile widziane
- samodzielność, dokładność, zręczność manualna
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1800 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie (płatne)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20