Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pracownicy do zbierania grzybów-Holandia

Data dodania: 2019-08-08 12:16:58ID: 1414

14 Pokaż numer[email protected]

Firma Monaghan Mushrooms Group poszukuje pracowników na do zbierania grzybów

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0329

Miejsce pracy: Meterik i Horst, Holandia
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: ręczne zbieranie upraw, korzystanie z narzędzi, wykonywanie zadań związanych z sortowaniem

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w zbieraniu grzybów
- mile widziane posiadanie własnego samochodu
- dobra sprawność fizyczna, dobra koordynacja

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: od 9,33 euro/ h
- zapewnione zakwaterowanie (koszt: 74,62 euro/ tydzień)
- ubezpieczenie 3,02 euro/ dzień
- zapewniony transport do pracy
- praca na akord, 8 ? 10 h dziennie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia