Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kucharz-praca w Austrii

Data dodania: 2019-11-07 17:25:35ID: 1686

146Pokaż numer[email protected]

Austriacki Hotel Turna Anstalt poszukuje pracownika na stanowisko Kucharz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0379

Miejsce pracy: Im Malbun 55, 9497 Triesenberg, Liechtenstein
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie posiłków według karty, kuchnia szwajcarska i śródziemnomorska, potrawy ze stekami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w gastronomii min. 5 lat
- punktualność, niezawodność, sumienność
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE 3800 CHF brutto
- dodatki: 150 CHF na ubezpieczenie
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
- zapewnione darmowe pełne wyżywienie
- praca w 9-osobowym zespole
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20