Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pomocnik montera rusztowań

Data dodania: 2018-11-17 11:38:45ID: 474

535Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma MP Pudell Arbeits und Schutsgeruste zatrudni pracowników na stanowisko POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego Numer referencyjny: 0001

Miejsce pracy: Rapenweg 109A, 81829 Monachium

Obowiązki: prace pomocnicze związane z montażem i demontażem rusztowań, rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami.

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu

- doświadczenie jako monter rusztowań lub pomocnik

- samodzielność, dokładność, zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane prawo jazdy kat. C.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE miesięczne: 2100 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój dwuosobowy) – koszt 150 euro/ mc.

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928